Vítáme Vás na stránkách firmy IGRAZNAK LTD,

 která se od svého založení v r. 2012 věnuje problematice průmyslového značení výrobků. Stále rozšiřujeme svou specializovanou nabídku služeb tak, abychom byli schopni uspokojit veškeré potřeby našich klientu v otázce Průmyslového značení a značení reklamních předmětů, Jak firmám tak i fyzickým osobám.

  Od založení firma pracujeme v oblasti laserového popisování ( značení) a mechanického značení. Mikrobodovými , úderovými stroji, případně jinou technologií. Pro splnění náročných přání zákazníků je zde připravení kvalifikovéní odbornící s dlouholetými zkušenostmi v oblasti laserové technologie, průmyslového značení ve výrobě.

  Našim cílem je komplexní služba zákazníkům v oblasti značení a to jak zakázkové značení dle požadavků zákazníka, tak doporučení vhodné technologie pro značení produktů, výrobků Od tohoto cíle se odvíjí také struktura našich činností. Nabízíme jak standardní značení Lasery yvo4, nebo CO2 laserem, Mikrobodovou technologií, pneumatickou ražbu, tepelnou technologií. které lze využít univerzálním způsobem v automatizaci, tak jsme schopní nabízet komplexní řešení dle požadavků zákazníka od návrhu, konstrukce, výroby až po finální dodávku zařízení k zákazníkovi.

2015 STROBACH made by IGRAZNAK.Ltd

  • Twitter Classic
  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now